Leden 2012

Těšilo mě, blog.cz.

3. ledna 2012 v 19:31 | Maddie.

------------------------------------------------------
Jednou to stejně přijít muselo. Už jsem o tom přemýšlela hrozně dlouho. Končím s blogem. Nemám čas a upřímně mě to ani nebaví. Nekončím jenom s tímto blogem, ale na blog.cz už se nikdy nevrátím. Nikdy. Trvalo mi to dlouho, než jsem pochopila, že život bez blogu je vlastně mnohem lepší. Zkuste si být týden dva bez počítače a uvidíte jak vás to změní. Nezlobte se, prosím ano? :)* Blog jsem si poprvé založila někdy na začátku roku 2009. Od té doby jsem měla tolik blogů, že bych je ani nedokázala spočítat. Můj úplně první blog byl o Miley Cyrus. Pak éra Miley přešla na Justina Biebera, pak Selena Gomez, pak i nějaký ten autorský blog, pak několik grafických blogů a život šel dál, dny ubíhaly a já jsem ani nezaregistrovala fakt, že jsem na PC proseděla tolik stovek hodin, kterých hrozně lituju. Nevratím se. Jen chci, aby jste věděli, že vás mám pořád hrozně ráda. A děkuju za všechno. ♥
Maddie, 2009 - 2011.
Nádherná písnička. ♥ Když ji poslouchám a vzpomínám na ty 3 roky strávených na blogu, brečím. Bude se mi stýskat. ♥


Hi..

2. ledna 2012 v 16:52 | Maddie. |  Diary
----------------------------------------------------
Ahoj všuchni. Dnes jsem plánovala, že stihnu udělat celou rekonstrukci blogu, ale je toho docela dost, takže tomu nechávám volný průběh a všechno budu dodělávat postupně.
Nejdřív jsem absolutně nevěděla, kde sehnat layout. Prošla jsem několik grafických blogů, ale bohužel mají většinou objednávky uzavřeny. Proto jetu zatím takový provizorní layout, nebo spíše vzhled.
To je ode mě všechno, já se jdu teď plně soustředit na rekonstrukci. ;)
Vaše Maddie.

R E K O N S T R U K C E

1. ledna 2012 v 18:59 | Maddie. ツ |  Diary

Jen Vám jdu říct, že jsem zpět .. :)*
Odteď bude na blogu probíhat velká rekonstrukce, tak to prosím pochopte.. :))
Mějte se! :]*
Maddie.